,,ANGOG'' Mariusz Ciesielski

PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA NAGRZEWNIC PAROWYCH

Dlaczego My?

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w procesach spawania urządzeń ciśnieniowych ze stali nierdzewnej oraz szeroki zakres usług. Dotrzymujemy terminów realizacji w 99,9 %. Partnerskie podejście do każdego Klienta to nasza dewiza.
Jesteśmy znani z tego, że nigdy się nie poddajemy. Dla nas po prostu nie ma tematów niemożliwych do wykonania, są jedynie takie, których warto się podjąć, bądź NIE…

Znamy się na swoim fachu i od lat produkujemy dla Was wysokiej jakości nagrzewnice nierdzewne, nagrzewnice ramowe, nagrzewnice wózkowe do komór wędzarniczych, wkłady wymienników ciepła, nawijane rury Faviera, chłodnice nierdzewne czy wężownice parowe. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje poprzez różnego rodzaju szkolenia oraz uzyskane certyfikaty jakości.

Każdy produkt przed wysyłką do zleceniodawcy zostaje dokładnie sprawdzony pod względem szczelności, co gwarantuje powtarzalną jakość naszych produktów. Nasze wyroby obejmuje dwunastomiesięczna gwarancja. Do każdego urządzenia wystawiamy certyfikat zgodności procesów spawania z wymaganiami jakości w spawalnictwie.

W celu omówienia szczegółów NASZEJ WSPÓŁPRACY, prosimy o kontakt tel: +48 728 495 711

Podczas rozmowy ustalimy:

  • Plan działania,
  • Termin realizacji,
  • Cenę zlecenia.

Sprawdź nas – tylko tyle!

,

Nagrzewnice parowe wykonujemy na podstawie:

  • dokumentacji technicznej
  • odtworzonych wymiarów bezpośrednio z nagrzewnicy wyeksploatowanej
  • parametrów określonych przez zamawiającego